O nas

WiG Inwestycje Sp. z o.o. jest firmą doradczo-inwestycyjną. Oferujemy swoje usługi przedsiębiorstwom, które borykają się z różnorakimi problemami i nie potrafią ich samodzielnie rozwiązać. W swych działaniach opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu biznesowym, naszej wiedzy i … pasji.

Dla naszych klientów podejmiemy wyzwanie optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa, budowania strategii rozwoju, poszukiwania nowych rynków zbytu, pozyskiwania źródeł finansowania czy też wyszukiwania inwestorów strategicznych.

Cechą szczególnie wyróżniającą WiG Inwestycje Sp. z o.o. spośród innych firm doradczych, jest możliwość częściowego rozliczania się z nami poprzez przyjęcie nas do grona wspólników restrukturyzowanego przedsiębiorstwa. Takie rozwiązanie z jednej strony nie wymaga poszukiwania dodatkowych środków na pokrycie kosztów naszego wynagrodzenia, z drugiej strony gwarantuje naszą pełną motywację do skutecznego rozwiązywania problemów. Propozycja ta jest szczególnie korzystna w sytuacji, kiedy w efekcie problemów przedsiębiorstwa brak jest wolnych środków finansowych. Nasza współpraca oznaczać może również możliwość zainwestowania w Państwa przedsiębiorstwo środków własnych WiG Inwestycje Sp. z o.o.

WiG Inwestycje Sp. z o.o. MetroMaindMap